ŽIEDĖ privalumai

Žiedė – vaistinėje pagaminta natūrali kosmetika

Sukurta vaistininkų

ŽIEDĖ kosmetikos formulės kruopščiai apgalvotos ir sukurtos vaistininkų, remiantis farmakognostinių ir botaninių veikliųjų medžiagų poveikiu odai. Vaistininko žinios aprėpia ne tik cheminių elementų, bet ir augalų poveikio sveikatai bei odai supratimą.

Farmacininkas gerai išmano medžiagų tarpusavio suderinamumą, sąveikavimą bei tai, kokį efektą tai turės odai, todėl mokslinės žinios apie vaistingųjų augalų savybes suteikia papildomos naudos kuriant natūralią kosmetiką.

Unikalios formulės

ŽIEDĖ kosmetikos formulėms nenaudojami rinkoje esantys „paruoštukai”, jos kuriamos nuo nulio, todėl yra unikalios.

Taip kuriant sudėtį nėra apribojamos galimos veikliosios medžiagos ir jų poveikis odai, į ją galima įtraukti kuo daugiau veikliųjų medžiagų ir kuo mažiau paprasčiausių užpildų.

Saugus konservantų balansas

Natūrali kosmetika be konservantų sugestų per itin trumpą laiką, todėl ŽIEDĖ kosmetikoje naudojamos trys konservantų rūšys: benzilo alkoholis, kalio sorbatas ir natrio benzoatas. Siekiant išlaikyti balansą tarp saugumo žmogaus sveikatai bei tinkamo galiojimo laiko jų kiekis kosmetikoje – vos 0.39 %.

Būtent šių konservantų derinys yra daug saugesnis žmogaus sveikatai nei vieno konservanto naudojimas, nes tuomet jo reikėtų gerokai daugiau.

Stiklinė pakuotė

Stiklinių ŽIEDĖ kosmetikos buteliukų stiklas nepaveikus, perkamas Belgijoje ir turi kokybės sertifikatus. Jo spalva tamsiai violetinė, o tai padeda apsaugoti kosmetiką nuo šviesos poveikio.

Be to, stiklo tara saugesnė žmogaus organizmui ir draugiškesnė aplinkai nei plastikinė.

Natūrali sudėtis

ŽIEDĖ gaminiuose 99 % yra natūralios kilmės medžiagos. Kosmetikoje nenaudojami dirbtiniai kvapikliai – kvapus suteikia eteriniai aliejai.

Nenaudojami dažikliai, todėl kosmetika dažnai lieka bespalvė, o vietoj vandens naudojamas hidrolatas, kuris be pagrindinės savo funkcijos dar ir praturtina kosmetiką įvairiomis medžiagomis bei mikroelementais, kurie yra naudingi odai.

Ingredientai iš Prancūzijos

Dauguma ŽIEDĖ žaliavų – auginamos Pietiniame Prancūzijos regione,  nes būtent ten yra palankios oro sąlygos joms auginti, o nuo oro sąlygų priklauso augalo savybių ryškumas. Šis regionas taip pat pasižymi ilgametėmis kosmetikos gamybos tradicijomis.

Aukšta kokybė

Visa produkcija notifikuota pagal ES ISO 22716 standartą. Gamyba vykdoma vadovaujantis kosmetikos kokybės vadovu.