Apie mus

Žiedė – vaistinėje pagaminta natūrali kosmetika

ŽIEDĖ

Įkvėpta saulės bučiuojamų žandų, sužavėta pagal vėjo melodijas šokančių plaukų, pakerėta aksomo švelnumo odos, po ilgų svajų apie natūralumą gimė ji. Natūrali lietuviška kosmetika ŽIEDĖ.

Kiekvienas ŽIEDĖ kosmetikos lašas – unikali, kruopščiai vaistininkų kurta formulė, kurioje slypi gausybė aromaterapijos, kosmetologijos ir farmacijos žinių bei ilgametės patirties. Nuo 2012 metų vaistinės laboratorijose kvalifikuoti vaistininkai kosmetiką gamina su dideliu rūpesčiu, todėl už kiekvieno tamsaus buteliuko stiklo savo burtus skleidžia nuoširdi meilė natūralumui, grožiui ir sveikatai.

Kiekvieną dieną įsimylime gamtą vis iš naujo. Su kiekvienu sodriai žaliu lapeliu, smailiu žolės stiebeliu, mažu pumpurėliu ar ryškiu žiedlapiu, o tuomet šią meilę skleidžiame toliau. Kosmetikoje užrakiname magiją ir gyvybės dovaną, kurioje klesti gamta. Svarbu viskas – nuo kruopščiai atrinktų natūralių, ekologiškų ir sertifikuotų sudedamųjų dalių iki stiklo buteliukų, kuriuos pernaudojame dar ir dar kartą. Būtent taip galime ne tik imti iš gamtos, bet ir truputį atiduodi jai. Už rūpestį, meilę ir grožį, kurį gamta mums suteikia kiekvieną dieną…

ŽIEDĖ privalumai

Kuriais didžiuojamės

Sukurta vaistininkų

Unikalios formulės

Natūrali sudėtis

Aukšta kokybė

Ingredientai iš Prancūzijos

Saugus konservantų balansas

Stiklinė pakuotė