Atsiliepimai

Parašė

Paskutinis atsiliepimas apie „Žiedę“

Štai ir paskutinis blogo įrašas, kuriuo galėčiau apibendrinti, kad išbandyta „Žiedės“ kosmetika man tiko ir patiko, ją naudosiu ir toliau. Manau, kad pati „Žiedės“ idėja yra labai gera, gražus kosmetikos pakuočių dizainas.

Bekvapis veido kremas ypatingai jautriai odai. Nors kremas bekvapis – kvapas egzistuoja, tačiau jis švelnus ir malonus. Taip pat kremas lengvai tepamas, greitai susigeria, oda gerai toleruoja, neriebina. Sakyčiau labai universalus kremas, turėtų tikti kiekvienam.

Kremas jaunatviškai odai. Šis kremas sumažino spuogelių kiekį, bet vien tik nuo kremo jie ir neišnyks - reikia keisti ir gyvenimo būdą, mitybą. J Naudoju jį probleminėse vietose (kakta, nosis, smakras), kremas susigeria gerai, nelieka riebumo jausmo.

Rankų kremas. Kremas labai patiko. Patepus juo rankas, jos tampa švelnios, gerai sudrėkintos, neriebios, o prie žolelių kvapo spėjau greitai priprasti, taigi tikrai, manau, kad tai labai geras produktas.

Plaukų aliejinė kaukė. Ir anksčiau žinojau, kad aliejinės kaukės stiprina plaukus, o šaltuoju laiku jie ypač kenčia nuo aplinkos veiksnių, taigi bent kartą per savaitę ar dvi juos palepinti kauke tikrai gerai. Teigiamas poveikis naudojant kaukę jaučiasi, plaukai gerokai mažiau elektrinasi, nesišiaušia, gražiai krenta. 

Muiliukas „Dama“. Dar vienas patikęs „Žiedės“ produktas, nors nesu pratusi naudoti muilą, todėl iš pradžių buvo kiek nepatogu (jis tirpsta vandenyje, išsimaudžius jį reikia nusausinti), bet iš esmės kaip produktas odai labai geras, skaniai žiemiškai kvepia.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.