Atsiliepimai

Parašė

Serumas nuo raukšlių

Sveiki,

Šį blogą pradėsiu nuo pokalbio su drauge. Sėdėjom mudvi vieną vakarą, gurkšnojom kalėdinį vyną, aptarinėjom busimus šventinius orus. Staiga draugė pradėjo skųstis, kaip jai sudėtinga su savo veido oda, kaip niekaip negali atrasti sau tinkamo kremo. Konsulatavosi su daugeliu specialistų, bet niekaip neranda kremo, kuris gerai drėkintų ir maitintų jos veido odą. Daugelis jos bandytų kremų nėra pakankamai drėkinantys, nes pasitepus jais, oda arba pradeda pleiskanoti, arba išberia. Šiuo metu, sako, tepuosi vazelinu, nes nieko kito nerandu. O aš jai papasakojau apie ŽIEDĖS kremukus, kuriais esu labai patenkinta. Daviau jai išbandyti. Pirmiausia, tai labai susižavėjo kvapu. Nusipraususi veidą, pasitepė kremuku jautriai odai. Toliau bevakarojant ji pastebėjo, jog nejaučia jokio odos tempimo, kaip po kitų kremų, ir džiaugėsi maloniu kvapu. Po kelių dienų paskambinusi pasigyrė, jog nusipirko kremuką ir viliasi, kad nebereiks tepti savo veido vazelinu.

Taigi, o aš šį kartą aptarsiu serumą nuo raukšlių. Labai įdomus pakuotės sprendimas - dozavimas pipete :) Iš pradžių gan įtartinai pasirodė, nes serumą įsivaizdavau kitaip, o čia aliejukas. Galvoju sau: "na, įdomu, kaip jis susigers ir kaip atrodysiu pabudusi ryte, prisitepus tokio riebaus aliejaus apie paakius". Pasitepus greit susigėrė, o ryte pabudusi tikrai neišsigandau :) Jaučiau, jog oda švelni, pamaitinta. Labai didelio poveikio dar nepastebėjau. Tačiau tikiu, jog naudojant ilgesnį laiką, pokyčius tikrai pastebėsiu. Žiemos laikotarpiu iš tikrųjų labai džiaugiuosi ŽIEDĖS kosmetika, tačiau galvoju, o kaip bus vasarą? ar nebus ji odai per riebi? ar nebus blizgesio?

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 gegužės 18 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.