Atsiliepimai

Parašė

Naudingas susitikimas

„Žiedė“ man suteikia ne tik progą tapti gražesne, bet ir pasisemti žinių kosmetikos srityje. Galiu pasidžiaugti, jog praėjusią savaitę turėjau progą gyvai pamatyti visas merginas, taip pat kaip ir aš, pasakojančias šiame blog‘e savo įspūdžius apie „Žiedę“. Taigi šiame susitikime ne tik pamatėme ir išgirdome viena kitą, bet ir išklausėme trumpos paskaitos apie aromaterapiją. Va čia aš ir sužinojau, kad „Žiedės“ produktai yra universalūs. Ir jeigu Jums kremuko negaila, galite tepti juo viską, net ir plaukus, formuojant šukuoseną. Žinoma, nuoširdžiai tikiuosi, kad jo poveikis bus kitoks, negu, pavyzdžiui, saldinto vandens. Toms, kurios nesuprato apie ką kalbu, paaiškinu: tais dinozaurų laikais, kai dar ėjau į kokią 7 klasę ir žiauriai norėjau garbanotų plaukų, mano mama buvo nusprendusi, kad plaukų fiksavimo priemonės (lakai, želė, putos ir pan.) „sugadins“ mano plaukus, dėl to prieš juos garbanojant, sutepdavo plaukus alumi arba cukrumi, ištirpintu vandenyje. Nors ir veiksmingas, bet labai jau vandališkas būdas formuoti šukuoseną, nes pastoviai vaikštai sulipusiais plaukais, o jei sugalvoji perbraukti ranka per plaukus – dar ir saldžiais pirštais. :)

Prisipažįstu, kremu plaukų dar netepiau, nors... kadangi plaukų lako jau mažai beliko, o atėjusi į parduotuvę amžinai pamirštu, ką privalau nusipirkti, manau, kad ne už kalnų ta diena, kai šukuoseną formuosiu su veido kremais. :)

Tos pačios aromaterapinės paskaitos metu aptarėme ir kai kurioms merginoms kylančią problemą – naudojant ekologiškos kosmetikos veido kremus pirmąsias kelias dienas pasirodančius spuogus. Tfu tfu tfu per kairį petį, bet man kol kas viskas gerai. Veido kremą jaunatviškai probleminei odai naudoju kasdien ryte po dušo. Iš tikrųjų laukiu to efekto, kuris turėtų atsirasti maždaug po 3 savaičių nepertraukiamo kremo naudojimo, tad kai išgražėsiu, būtinai pranešiu. :)

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 gegužės 18 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.