Atsiliepimai

Parašė

3 blogas. Komplimentai aliejukui plaukams

Sveiki. 

Štai prabėgo dar viena lengva savaitė su Žiedės kosmetika. Šiame blogo įraše sudarysiu tokį geriausiųjų sąrašą. Pykite – nepykite, teiskite – neteiskite, bet visus komplimentus žeriu aliejukui plaukams. Ar mano plaukai kada nors taip spindėjo? Jau įpratau kas trečią dieną “pasiterlioti” su šiuo stebuklu. Ir tikrai šis mano “vargelis” nenueina veltui. Va ir dabar, rašydama šį blogo įrašą, braukiu sau per sruogas – slysta tarp pirštų, malonu, švelnu.

Antrąją vietą skiriu rankų kremui. Ir žinokite klydau, rašydama anksčiau, kad jo man užteks ilgam. Pritaikau jau jį visur – sporto klube dėviu kapri stiliaus sportines kelnes, taigi matosi blauzdos… Kad nepleiskanotų patepu ir jas Žiedės rankų kremu ir lieku patenkinta. Beje, rankų kremą nešiojuosi rankinėje, taigi darbe visoms kolegėms siūlau išbandyti. Patiko visoms, išskyrus vieną. Jai nepatiko kvapas… Betgi visiems neįtiksi. Man pavyzdžiui netgi labai patinka „Žiedės“ produkcijos kvapas, nors tenka pripažinti, kad jis specifinis, išskirtinis. 

Taram param – trečioji vieta skiriama veido kremui. Nors ką aš čia nusikalbu? Visų naujai ĮSIMYLĖJUSIŲ merginų oda pradeda švytėti juk! „Žiede“, jei ne tu čia prikišai nagus, tai džiaukis jog pakliuvai į vieną traukinį su tikrąją priežastimi. Gali prisiimti visus laurus. Nepyks manau niekas.

Ketvirta vieta skiriama raminančiam eteriniam aliejukui. Pripažįstu, jis tikrai maloniai kvepia. Bet visiškai nesutinku, kad ramina. Širdis šoka salsa, ypatingai rytais. Na o aš aliejuką naudoju tik vakarais. Taigi, šį kartą jam atleistina. Net nėra dėl ko pykti – gal be jo mano širdis visai iššoktų kur nors paskraidyti. Jai dabar neramūs laikai.

Iki kitos savaitės,

Žana

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 gegužės 18 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.