Atsiliepimai

Parašė

3 blogas. Dar viena savaitė su "Žiede"

Sveiki,

Ir vėl nepastebėjau, kaip prabėgo dar viena savaitė. Dienos veja viena kitą, galiu tik pasidžiaugti, kad visame tame skubėjime vis atrandu laiko draugystei su „Žiede“ ir drausmingai naudoju visus man priskirtus produktus, stebiu kaip jie veikia mano odą bei plaukus ir, žinoma, nuotaiką. :)

Jau du kartus palepinau savo plaukus kauke su visais priedais kaip ir buvo nurodyta. Šiltai palaikiau ir išploviau. Prisipažinsiu - neiškenčiau laukti savaitę ir keletą kartų ant delno užlašinau po keletą aliejuko lašų.. ir tiesiog prieš išskubėdama į darbą perbraukiau plaukų galiukus ranka. Patenkinta aš juo. Kadangi mano plaukų daug, tačiau jie ploni ir pūkiniai, pastebėjau, kad pradėjus naudoti aliejuką, jie tapo sunkesni ir lengviau sutvarkomi bei pastebimai labiau žvilga.

Taip pat kas rytą tepuosi „Žiedės“ kremu jaunatviškai odai. Didelio poveikio spuogelių atžvilgiu dar nepastebėjau, tačiau drąsiai galiu sakyti, jog mano veido odai šis kremas patinka: greitai įsisavinamas ir nejausti jokio riebumo. Į darbą kas rytą keliauju pėsčiomis, atšalus orams pastebėjau, kad kremas gerai drėkina odą. Kadangi anksčiau neturėjau nuolatinio veido kremo, kartais jausdavau odos tempimą, ypač žvarbesniu oru. Kol kas esu patenkinta, kad nieko panašaus nejutau.

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 gegužės 18 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.