Atsiliepimai

Parašė

2 blogas. Pirmoji savaitė su „Žiede“

Kadangi labai nekantravau, „Žiedės“ dovanų rinkinuką pasiėmiau dar praėjusį penktadienį ir tą patį vakarą pasinėriau į savo naminį SPA ritualą. Kosmetika apskritai veiksmingiausia tada, kai tepama ant švarios odos, taigi po ilgos ir sunkios darbo savaitės atsigavusi vandens procedūromis, nusprendžiau išbandyti pirmąją priemonę – veido kremą jaunatviškai probleminei odai. Visų pirma, likau nustebinta jo kvapo. Nežinau, kaip kitoms, bet man asmeniškai kosmetikos priemonės, kurios kvepia kramtomąja guma, braškėmis, vanile, levandomis ar persikais, kažkodėl pasitikėjimo nekelia, t. y. primena kažkokį kičą. Tuo tarpu „Žiedės“ kremo kvapas mane nustebino savo natūralumu – jauti lyg kažkokias būtent lietuviškas žoleles, lyg ir vaistų kvapą, bet jis išties malonus.

Antra mano išbandyto „Žiedės“ kremo jaunatviškai probleminei odai puiki savybė – jo (ne)riebumas. Labai nemėgstu veido kremų, kuriais pasitepus, turi pusdienį vaikščioti blizgančiu veidu, nes jie paprasčiausiai nesusigeria į odą. Ir ne tik kad nesusigeria – dar ir neleidžia odai kvėpuoti. Pastebėjau, jog „Žiedės“ veido kremas jaunatviškai probleminei odai kaip tik labai greit įsigėrė į veidą ir, beje, puikiai jį sudrėkino. Tai pamačiau po pramogų vandens parke, kur, be abejonės, chloras palieka žymes ant mūsų kūnų ir veidų. Tikriausiai ir Jums pažįstamas jausmas, kuomet po maudynių baseine, oda taip išdžiūna, kad net ima „traukti“. Net nustebau, kaip greit „Žiedės“ kremas sudrėkino po baseino išsausėjusią ir pradėjusią pleiskanoti veido odą. 

Na, o kad jau kremukų gavau ne vieną, per šią savaitę išbandžiau taip pat ir bekvapį veido kremą ypatingai jautriai odai. Kadangi soliariume, kuriame lankausi, neseniai buvo pakeistos lempos, ir aš, aišku, iš to lietuviško godumo nuėjau į tą, kuris geriausiai „ima“, kad per tas pačias 10 minučių gaučiau dvigubą efektą. Aš žinoma jį ir gavau – visą vakarą sėdėjau raudona kaip krabas. Ir tuomet iš tikrųjų sąmoningai pasitepiau būtent „Žiedės“ bekvapiu kremu, skirtu veidui, kad pažiūrėčiau, ar jis tikrai padės sudirgusiai odai. Nepatikėsite, bet po geros valandos raudonio nebeliko nei lašo – nors imk ir vėl eik degintis.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 gegužės 17 Antradienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.