Atsiliepimai

Simona B.

Simona B.

Vardas: Simona
Amžius: 22 metai
Užsiėmimas: Studentė
Odos tipas: mišrus

Parašė

Džiaugiuosi, kad dalyvavau „Žiedės“ projekte – gavau ne tik puikių kūno priežiūros priemonių, bet ir galimybę pasidalinti savo nuomone apie jas. Prieš šį projektą nedvejodama būčiau pasirinkusi užsienyje gaminamą produkciją, tačiau pasirodo, kad ir Lietuvoje gaminamoji toli gražu nenusileidžia pastarajai. Bendrai kalbant apie mano išbandytus „Žiedės“ gaminius, galiu tik pasidžiaugti jų kokybe ir rekomenduoti ją kitiems.

„Aliejus-kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams“ – gaminys, kuris plaukams neleidžia atrodyti netvarkingiems. Plaukai pasidaro sunkesni, mažiau šiaušiasi, juos lengviau iššukuoti. Be to, plaukai maloniai kvepia iki pat kito galvos plovimo.

„Veido kremas jaunatviškai probleminei odai“ – veido priežiūros priemonė, kuri pagelbėja riebaluotis linkusioms veido sritims. Sumažėjo ne tik poros, bet ir riebaluotis linkusių veido zonų blizgesys.

„Bekvapis kremas ypatingai jautriai odai“ pastebimai sumažino kapiliarus. Veido oda beveik „nurimo“ – daug mažiau pleiskanoja, pasidarė minkštesnė, glotnesnė. Nebeliko tempimo jausmo.

„Raminamasis, atpalaiduojamasis eterinių aliejų mišinys nakčiai“ – maloniai nuteikia, atpalaiduoja.

...
Paskutinį kartą redaguota

"Dama"

Parašė

Praplėšus muilo „Dama“ pakelį pajutau malonų kvapą, kuris priminė arbatą, gertą prieš 15 minučių. Žvilgtelėjusi į sudėtį aptikau cinamono žievelių ir supratau kodėl. Muilas lengvai tirpsta (apie tai perspėta ant pakelio!) ir maloniai įsigeria į odą, lengvai muiluojasi ir nelabai putoja. Nuskalavus veidą jaučiasi šioks toks perštėjimas, tačiau smagus. Oda tampa žymiai švelnesnė, akivaizdžiai švaresnė ir šiek tiek kvepia.

Paskutinį kartą redaguota

3 blogas. Saldus miegas

Parašė

Kremas jaunatviškai odai po maždaug penkių dienų naudojimo pradėjo erzinti tepamą T zoną. Patrynus kremu kaktą, jaučiau tempimą, perštėjimą. ,,Žiedės“ susitikime specialistė patarė nepabijoti ir sumaišyti pastarąjį kremą su kitu – bekvapiu, jautriai odai. Ir iš tiesų – nemalonaus jausmo beveik neliko. Bėrimas, regis, irgi sumažėjo, nors dar visiškai nepranyko. Beje, pastebėjau, kad ant skruostų esantys kapiliarai taip pat mažiau matosi.

Ir toliau mėgaujuosi eteriniu aliejuku. Iš pradžių pasirodęs kiek neįprastas, dabar jo kvapas malonus, jaukus. Pabandžiau užlašinti lašelį ant skiautelės medžiagos ir padėjau šalia pagalvės. Nors ir neveikia kaip migdomieji, bet sukuria miegui tinkamą atmosferą.

 

Paskutinį kartą redaguota

2 blogas. Mano pirmieji įspūdžiai

Parašė

,,Žiedė” padovanojo man keturias kūno priežiūros priemones: bekvapį kremą jautriai odai (juo tepu skruostus), raminamąjį eterinį aliejuką (šiek tiek jo įlašinu į žvakes), aliejuką plaukams (dar nespėjau išbandyti) ir kremą jaunatviškai odai (juo tepu T veido zoną: kaktą, nosį ir smakrą). Rezultatai po keturių dienų? Sąžiningai ryte ir vakare nusiprausiu veidą ir įtrinu jį kremais. Patepta oda suminkštėja, nepameluosiu sakydama, kad pasidaro tarsi ,,aksominė”, dingsta tempimo jausmas. Netgi ir po pastarų vėjuotų ir lietingų lapkričio dienų mano kakta nepleiskanoja.  

Visgi nesumažėjo spuogų ir inkštirų. Nors, žinoma, praėjo vos daugiau nei pusė savaitės… Na, kaip sakoma, kantrybė – dorybė. 

Eterinis aliejukas neatsiduoda chemija – negalėčiau pasakyti kokio konkretaus augalo kvapą jis skleidžia, bet kad ir kas ten būtų įmaišyta, mane ramina. Prieš naktį išvėdinu kambarį, uždegu žvakelę su lašeliu aliejuko ir taip galutinai panaikinu per visą dieną atsiradusius maisto, valymo ar skalbimo priemonių kvapus. Priešingai nei smilkalai, šis aliejus nesukelia galvos skausmo. 

Taigi tokie pirmieji mano įspūdžiai!

Paskutinį kartą redaguota

1 blogas. Apie bereikalingą stresą

Parašė

Graži, sveika oda – įrodymas, kad myli savo kūną, prižiūri ir puoselėji jį. Tačiau ne visada lengva rasti priemones, kurios padėtų nuolatos atrodyti nepriekaištingai. Mano oda linkusi sausėti, dažnai pleiskanoja kaktos, skruostų zonos, o nosies sritis, atvirkščiai, netgi riebaluojasi. Stengiuosi atskirai prižiūrėti šias dvi sritis – riebaluotą odą valyti kosmetiniu spiritu, o skruostus ir kaktą tepti drėkinamuoju kremu, tačiau jokių pastebimų rezultatų  nematau.

Nors man jau 22 metai, tačiau vis dar susiduriu su bėrimo problemomis, kurios iš tiesų sukelia tik bereikalingo streso... Ne itin malonu eiti į darbo pokalbį ar ,tarkim, į barą su draugais, atrodant lyg paauglei. Naudoju įvairias priemones nuo spuogų, tačiau jos padeda tik laikinai – jų efektyvumas tarsi sumažėja po pirmojo užtepimo. Tas pats ir su veido valymo procedūromis – jos padeda tik trims keturioms dienoms, o vėliau vėl tenka kosmetinėje ieškoti maskuojančio pieštuko.

 

Na, ir dar viena problema – pleiskanojanti galvos oda, sausi plaukai. Plaukus šviesinu gal nuo šešiolikos metų, turbūt dėl to jie atrodo išsausėję. Pastaruoju metu greta šampūno ,,sausiems plaukams“ pradėjau naudoti gana išgirtą, populiaraus prekės ženklo aliejuką, tačiau poveikio visiškai jokio... Tas pats ir su pleiskanomis, kurios tikrai nepuošia žmogaus. Tikiuosi, kad Jūsų kosmetika padės galiausiai atsikratyti šių problemų.

Paskutinį kartą redaguota

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.