Atsiliepimai

Giedrė M.

Giedrė M.

Vardas: Giedrė
Amžius: 26 metai
Užsiėmimas: Darbas ofise
Odos tipas: mišrus

Paskutinis atsiliepimas apie „Žiedę“

Parašė

Štai ir paskutinis blogo įrašas, kuriuo galėčiau apibendrinti, kad išbandyta „Žiedės“ kosmetika man tiko ir patiko, ją naudosiu ir toliau. Manau, kad pati „Žiedės“ idėja yra labai gera, gražus kosmetikos pakuočių dizainas.

Bekvapis veido kremas ypatingai jautriai odai. Nors kremas bekvapis – kvapas egzistuoja, tačiau jis švelnus ir malonus. Taip pat kremas lengvai tepamas, greitai susigeria, oda gerai toleruoja, neriebina. Sakyčiau labai universalus kremas, turėtų tikti kiekvienam.

Kremas jaunatviškai odai. Šis kremas sumažino spuogelių kiekį, bet vien tik nuo kremo jie ir neišnyks - reikia keisti ir gyvenimo būdą, mitybą. J Naudoju jį probleminėse vietose (kakta, nosis, smakras), kremas susigeria gerai, nelieka riebumo jausmo.

Rankų kremas. Kremas labai patiko. Patepus juo rankas, jos tampa švelnios, gerai sudrėkintos, neriebios, o prie žolelių kvapo spėjau greitai priprasti, taigi tikrai, manau, kad tai labai geras produktas.

Plaukų aliejinė kaukė. Ir anksčiau žinojau, kad aliejinės kaukės stiprina plaukus, o šaltuoju laiku jie ypač kenčia nuo aplinkos veiksnių, taigi bent kartą per savaitę ar dvi juos palepinti kauke tikrai gerai. Teigiamas poveikis naudojant kaukę jaučiasi, plaukai gerokai mažiau elektrinasi, nesišiaušia, gražiai krenta. 

...
Paskutinį kartą redaguota

Muiliukas "Dama"

Parašė

Pasirinkau išbandyti muiliuką "Dama". Muiliuko kvapas malonus, toks žiemiškas, jaučiasi cinamono prieskoniai. Šiaip nesu pratusi prie muilo, įprastai naudoju dušo žele, todėl dar reikia priprasti - nusiprausus muiliuką reikia laikyti sausai, kad neištirptų. Muiluojasi gerai, putoja nedaug, po maudynių oda kiek pasausėjo, truputį buvo odos tempimo jausmas, tačiau patepus kremu ar kūno sviestu viskas išsisprendė.

Paskutinį kartą redaguota

Naudingi patarimai

Parašė

Nepastebimai vėl prabėgo savaitė toliau naudojant Žiedės produktus. Šią savaitę veido oda skruostuose prie nosies tapo sausa, šiurkštoka. Nežinau, kiek prie to prisidėjo atšalęs oras, žvarbus vėjas, sausas oras darbe ar kiti veiksniai, tačiau prisiminiau, kaip susitikimo su Žiedės atstovėmis metu vienai iš Žiedės kosmetiką bandančių merginų jos patarė naudoti kremą jautriai odai ir kremą jaunatviškai odai - jei oda sausėja, kremą jaunatviškai odai siūlė tepti probleminėse vietose tik kartą per dieną,pvz. ryte, o vakare tepti tik kremą jautriai odai. Paskutiniu metu panašiai ir darau, kremą jaunatviškai odai tepu kartą per dieną tik kaktos ir smakro srityje, o kitą veido dalį tepu kremu jautriai odai ir tikiuosi oda nebesausės. Buvo tikrai naudinga susitikimo metu išgirsti gerokai daugiau apie kosmetiką ir jos naudojimą, negu yra parašyta ant pakuočių. Rankų kremu toliau irgi tepuosi gana dažnai, visada turiu rankinėje, o darbe dar pasidalinu ir su kolege:) Plaukams kaukę naudoju kartą per savaitę, poveikis tikrai teigiamas, gerokai mažiau elektrinasi, plaukų galiukai nesišiaušia ir atrodo gražiau. 

Paskutinį kartą redaguota

3 blogas. "Žiedės" privalumai

Parašė

Artėja antros savaitės pabaiga, kai pradėjau naudoti parinktus „Žiedės“ produktus (kremus veidui, rankų kremą ir aliejinę plaukų kaukę). Pradedant naudoti naują kosmetiką, pirmomis jos naudojimo dienomis pastebimas didžiausias efektas - paaiškėja, ar kosmetika tinka ir patinka, ar organizmui reikia prie jos priprasti, ar tiesiog ji netinka. Prie „Žiedės“ veido kremų man priprasti nereikėjo, nuo pirmų dienų jie man tiko. Naudojant šiuos veido kremus jau kurį laiką bandau palyginti, kuo jie skiriasi nuo kitų naudotų kremų. Labai didelis pliusas bekvapio veido kremo ypatingai jautriai odai tas, kad jis labai lengvas, greitai susigeria ir gerai maitina odą. Veido kremas jaunatviškai odai šiaip irgi tinka mano odai, jos nedžiovina, nuima blizgesį kaktos srityje, tačiau spuogelių dar yra. Žiedės rankų kremas labai praverčia darbe – stengiuosi po rankų plovimo dažnai patepti juo rankas, kad nuo muilo ir kitų aplinkos veiksnių neišsausėtų. Man kremo kvapas vis dar stiprus, tačiau neerzina. Be to, ne taip dažnai tepu aliejuku nagų odeles, nes tepdama rankas, masažuojamaisiais judesiais tepu ir odą prie nagų. Plaukus vėl lepinau aliejine kauke, ištepusi visus plaukų galus palikau nakčiai, ryte išploviau. Palyginti, kad visgi tai aliejus, išsiplauna labai gerai, plaukai nelieka riebūs, nesielektrina, nors ir kiekvieną kartą džiovinu su plaukų džiovintuvu. Iš tikrųjų smagu yra ne tik naudoti kosmetiką, bet ir kartu stebėti, kaip ji veikia odą ar plaukus. 

Paskutinį kartą redaguota

2 blogas. Pirmieji įspūdžiai

Parašė

Šio Žiedės projekto metu atsižvelgiant į odos ir plaukų būklę man buvo parinkti Žiedės produktai: kremas jaunatviškai odai, bekvapis veido kremas ypatingai jautriai odai, rankų kremas ir aliejinė plaukų kaukė. Vos tik gavusi šiuos produktus, nedelsdama pradėjau naudoti. Kremus veidui tepu ryte ir vakare, atitinkamai kremą jaunatviškai odai veido T zonoje, o kremą jautriai odai – skruostus. Veido oda kremus priima gerai, skruostai nesausėja, oda gerai pamaitinta, nėra tempimo jausmo. Dėl spuogelių sumažėjimo veido T zonoje poveikio dar nepajaučiau, gal kiek per trumpas kremo naudojimo laikas, tačiau palyginti viskas neblogai, kremas tinka. Rankų kremas mano nosiai yra kiek specifinio kvapo, gana intensyvaus, stiproko, gal net norėtųsi kiek švelnesnio. Tačiau drėkinimas geras, oda nešerpetoja. Taip pat spėjau pabandyti ir plaukų aliejinę kaukę – ant pakuotės nurodyta užtepus ant plaukų laikyti 2 valandas, tačiau dažniausiai galvą plaunu rytais, todėl kaukę tepiau vėlai vakare, o anksti ryte išploviau. Iš tikrųjų pirmas įspūdis susidarė toks, kad plaukai mažiau elektrinosi nuo sauso oro nei prieš kaukės naudojimą, o galiukai nebuvo pasipūtę, atrodė kiek sunkesni, gražiai krito. Apskritai dėl kaukės naudojimo norėtųsi šiek tiek daugiau informacijos – ant pakuotės nenurodyta, ar tepti plaukų šaknis, ar galiukus, ar viską. Taigi, savo nuožiūra tepiau tik plaukų galiukus, kadangi pagrindinė problema juose. 

Apibendrinus galėčiau pasakyti, kad pabandžius naudoti Žiedės produktus jie man patiko.

Paskutinį kartą redaguota

1 blogas. Apie mano odą ir plaukus

Parašė

Su didelėmis odos ar plaukų problemomis nesusiduriu, tačiau bet kokiu atveju įdomu pamėginti kažką naujo iš ekologiškų kosmetikos priemonių, ypač kai jos gaminamos Lietuvoje. Mano veido oda kaip ir mišri – kaktos, nosies ir smakro srityje dažnai iškyla spuogeliai, inkštirai, tose vietose oda riebesnė, o skruostuose oda yra gana sausoka, būna kartais truputį pleiskanoja, tačiau odos tempimo jausmo nebūna. Rankų oda dažnai sausa ir odelės aplink nagus sausėja nuo pastoviai čiupinėjamo popieriaus, kartoninių bylų, dulkių nuo jų, todėl dažnai tenka rankas plauti, o po plovimo ne visada patepu kremu.

 

Apie plaukus galima pasakyti iš esmės tiek, kad galvos oda normali, nepleiskanoja, tačiau nuo kaskart naudojamo karšto plaukų džiovintuvo skilinėja bei lūžinėja plaukų galiukai. Kartais naudoju plauku aliejuką, tačiau didelio teigiamo poveikio nejaučiu.

Paskutinį kartą redaguota

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.