Atsiliepimai

Aušra K.

Aušra K.

Vardas: Aušra
Amžius: 23 metai
Užsiėmimas: Darbas ofise
Odos tipas: mišrus

Paskutinis įrašas apie „Žiedę"

Parašė

„Žiedės“ kosmetiką naudoju jau trečias mėnuo. Iki šiol nebuvau nuolatinė tam tikro kosmetikos gamintojo vartotoja, buvau nuolatiniam ieškojime, tačiau gavusi progą sudalyvauti šiame projekte po truputį tapau „Žiedės“ gerbėja. Kosmetika miela nuo pat pakuotės iki pojūčių ją naudojant. Sudalyvavus projekte sužavėjo ir pati gamintojų misija, kurioje, asmeniškai aš, visiškai nepajutau siekio kuo daugiau parduoti, uždirbti, o tiesiog tarnauti tiems, kurie išmėgino „Žiedę“ ir ją naudoja. Mano maynu, „Žiedė“ nėra skirta dirbtiniam grožiui kurti, o  kiekvienos esamam palaikyti ir puoselėti, todėl manau, kad tai tikrai geras pasirinkimas toms, kurioms rūpi natūralus grožis ir sveikata, kurios tiki savo natūraliu išskirtinumu, o nesitapatina su kažkieno kito sukurtais įvaizdžiais.

Tokią pažinau ir „Žiedę“ – išskirtinę, natūralią, švelnią, savą.

·         Kremas jaunatviškai problematiškai odai. Pasitepti veidą kremu, tai ritualas, kuris jau spėjo įaugti į kasdienybę. Beveik nebeturiu skausmingų giluminių spuogų, kurie karts nuo karto aplankydavo mano kaktą, taip pat sumažėjo inkštirų skruostų srityje. Pastebėjau, kad kremas kuo puikiausiai įsigeria į odą, jos neriebina, o šaltu oru drėkina ir apsaugo. Galbūt ši priemonė nėra vienintelis odos išsigelbėjimas nuo spuogų, tačiau tai tikrai  tinkamas pasirinkimas komponuojant visą veido odos priežiūros kosmetiką.

·         Aliejus-kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams. Didelį pliusą dedu šio produkto pakuotei. Pipetė, kuria lengvai galima „pasiekti“ tik tiek gaminio, kiek jo iš tiesų reikia tikrai prailgina jo naudojimo laiką. Buteliuko užtenka ilgam, o aliejaus daromas poveikis iš tikrųjų juntamas. Nuo tada kai paskutinį kartą buvau kirpykloje jau praėjo geras mėnuo, pora kartų per savaitę naudodama šią kaukę vis dar jaučiu, kad plaukų galiukai tokie, tarsi ką tik po kirpimo – nenuplonėję, nesišakoja ir nesausėja. Galbūt pagaliau galėsiu užsiauginti ilgesnius plaukus, kadangi nebereikės kaskart nurėžti negražių plaukų galiukų. J

·         Profilaktinis eterinių aliejų mišinys. Galiu pasidžiaugti atradusi savitą šio aliejaus mišinio paskirtį – jis yra puiki dezinfekcinė priemonė po to, kai neiškęsdama išspausdavau vieną kitą spuogelį. Pastebimai greitesnis spuogelio gijimas ir žinoma, ramybė, jog nepasėjau spuogelių ir ant likusios veido odos.

...
Paskutinį kartą redaguota

Natūralus rankų darbo muilas „Miškas“

Parašė

Kadangi pati esu muilo naudotoja, išbandyti naują natūralų rankų darbo muilą „Miškas“ man buvo labai smalsu. Paprastai rankoms naudoju skystą muilą, tik veidą ryte ir vakare nuolatos plaunu paprastu muiliuku su arbatmedžio aliejumi. Išbandžius šį gaminį turiu pasakyti, kad tikrai nustebino jo malonus kvapas - iš pažiūros jis ganėtinai stiprus, nes žolelių kvapas jautėsi visoje patalpoje, tačiau pradėjus juo praustis, ant odos jautėsi gaivus, primenantis samanas kvapas. :) Pirmas jausmas – veido oda tapo labai švelni, nustebino, kad nebuvo jokio sausumo ar tempimo jausmo. 

Paskutinį kartą redaguota

Metų atradimas

Parašė

Artėjant gražiausioms metų šventėms darosi neįmanoma išsprūsti  iš darbų sūkurio. Taip ir sukuosi tarp begalės reikalų ir beprasidedančių “šventinių” vakarėlių. Trumpiau tariant – suspėti viską vis sunkiau,  o ką jau kalbėti apie laiką sau. Jau pasiilgau tų rudens savaičių, kai sekmadienio vakarais lepinausi savo visomis turimomis grožio priemonėmis. Kadangi kiek primiršau save ir pavyzdingai naudoju tik vieną „Žiedės“ gaminį, apie jį plačiau ir papasakosiu.

Veido kremas jaunatviškai probleminei veido odai - metų atradimas mano veidui. Meluočiau, jei sakyčiau, kad jis nuostabiai išgydė odą nuo spuogelių ir ji tapo nuostabiai spindinti. Taip tikrai nėra, tačiau vis tiek skiriu jam labai daug liaupsių, nes šis kremas akivaizdžiai mažina inkštirus bei pastebimai sutraukia poras. Dėl to galiu sakyti, jog mano veido oda pamilo jį iš pirmo žvilgsnio. :) Galbūt, karts nuo karto atsirandantiems spuogeliams, pasitraukti dar šiek tiek ankstoka, o ir kremo dar labai labai daug, tad neskubu „nurašyti“ šio kremuko gydymo galimybės. Be to, ir turėtoje“Žiedės“ paskaitėlėje specialistės J. Vyžintienė bei M. Kerpė kalbėjo, kad kiekvieno produkto rezultatų iš karto pastebėti neįmanoma, reikia prisijaukinti kiekvieną kremą ar serumą ir jis arba tiks, arba ir toliau reikės vykdyti ieškojimus. Tiesa, iki šiol buvau girdėjusi, jog probleminę odą puikiai gydo arbatmedžio aliejus, kurį laiką netgi buvau jį naudojusi, tačiau tokio poveikio nepajutau. Šiuo metu galiu tik pasidžiaugti, kad, matyt būtent, ekologiškų lazdynų riešutų, vaistinių medetkų augalinių ir kadagių, arbatmedžių eterinių aliejų derinys puikiai tinka mano riebiai, o kartu ir mišriai odai. Laukiu dar pastebimesnio rezultato, bet juk viskam savas laikas. Na o aš, savo ruožtu, kol kas esu patenkinta naudodama šį kremuką. Viskam savas laikas. :)

Tikiuosi prabildėjus šventiniam darbų maratonui galėsiu ramiai atsipūsti ir pasilepinti karšta vonia su raminamuoju, atpalaiduojamuoju eterinių aliejų mišinuku. :)

 

Paskutinį kartą redaguota

3 blogas. Dar viena savaitė su "Žiede"

Parašė

Sveiki,

Ir vėl nepastebėjau, kaip prabėgo dar viena savaitė. Dienos veja viena kitą, galiu tik pasidžiaugti, kad visame tame skubėjime vis atrandu laiko draugystei su „Žiede“ ir drausmingai naudoju visus man priskirtus produktus, stebiu kaip jie veikia mano odą bei plaukus ir, žinoma, nuotaiką. :)

Jau du kartus palepinau savo plaukus kauke su visais priedais kaip ir buvo nurodyta. Šiltai palaikiau ir išploviau. Prisipažinsiu - neiškenčiau laukti savaitę ir keletą kartų ant delno užlašinau po keletą aliejuko lašų.. ir tiesiog prieš išskubėdama į darbą perbraukiau plaukų galiukus ranka. Patenkinta aš juo. Kadangi mano plaukų daug, tačiau jie ploni ir pūkiniai, pastebėjau, kad pradėjus naudoti aliejuką, jie tapo sunkesni ir lengviau sutvarkomi bei pastebimai labiau žvilga.

Taip pat kas rytą tepuosi „Žiedės“ kremu jaunatviškai odai. Didelio poveikio spuogelių atžvilgiu dar nepastebėjau, tačiau drąsiai galiu sakyti, jog mano veido odai šis kremas patinka: greitai įsisavinamas ir nejausti jokio riebumo. Į darbą kas rytą keliauju pėsčiomis, atšalus orams pastebėjau, kad kremas gerai drėkina odą. Kadangi anksčiau neturėjau nuolatinio veido kremo, kartais jausdavau odos tempimą, ypač žvarbesniu oru. Kol kas esu patenkinta, kad nieko panašaus nejutau.

 

Paskutinį kartą redaguota

2 blogas. Pirmasis susitikimas su „Žiede“

Parašė

Na štai ir prabėgo pirmoji savaitė su „Žiede“. Lygiai prieš savaitę gavau savo kosmetikos lauknešėlį, kurį parsinešusi išstačiau ant kosmetikos staliuko. Keturi dailaus dizaino buteliukai išsirikiavo ir kvieste kvietė juos išbandyti.  Ilgai nelaukus, baigiantis pilnam veiksmo savaitgaliui, sekmadienio vakarą paskyriau savęs puoselėjimui.

Pirmasis produktas, kurį išbandžiau - aliejinė plaukų  kaukė. Kaip ir nurodyta produkto naudojimo taisyklėse, pirmiausiai pašildžiau aliejuką, vėliau juo ištepiau plaukus ir iššukavau retomis šukomis bei rankšluosčiu apsukau plaukus pašilti. Maloniai nustebino aliejuko kvapas, kuris nebuvo panašus į paprastos kosmetikos skleidžiamus kvapus: malonus vaistažolių kvapas, kuris tik sustiprino natūralumo jausmą.  O ir išplovus plaukus efektas pasijautė iškart – plaukai tapo mažiau pasišiaušę, lengviau iššukuojami ir puresni. Kadangi šią priemonę galiu naudoti tik kartą per savaitę, jau nekantrauju kitos progos pamaitinti savo pavargusius plaukus ir labai tikiuosi, jog ši priemonė padės juos atgaivinti .

Tą patį vakarą išbandžiau ir likusius produktus – gerai nuplovusi ir nuvaliusi veidą, patepiau jį kremu jaunatviškai odai.Pojūtis – kremukas labai greitai susigėrė į odą ir neapsunkino jos, taip pat nebuvo jokio „riebumo“ jausmo. Aišku, ne pilną savaitę naudojant šį produktą spuogeliai taip staiga neišnyko, bet jau jaučiu, kad mano veido odai jis patinka. 

Susigėrus veido  kremui, spuogelius patepiau profilaktiniu eterinių aliejų  mišinuku, užsidegiau žvakelę, į kurią įlašinau keletą raminančio eterinių aliejaus lašų ir mėgavausi jaukiu vakaru su knyga rankose. Tokia buvo mano sekmadienio pabaiga su „Žiede“ -  jaukus savęs palepinimas, kai bent vieną vakarą per savaitę nereikia niekur skubėti ir galima daugiau dėmesio skirti sau, o nuo šiol ir padedant „Žiedei“. 

 

Paskutinį kartą redaguota

1 blogas. Apie odos problemas

Parašė

Pirmajame blogo įraše norėčiau aptarti mane kankinančias veido odos bei plaukų problemas, kurias tikiuosi spręsti padedant „Žiedės“ kosmetikai. Kaip man seksis, pasidalinsiu ir su Jumis.

 Sako veidas – sielos atspindys, taigi pirmiausia apie jį. Nuo pat paauglystės mano veido oda buvo pakankamai riebi ir problematiška, visokiais būdais kovojau su jaunatviniais spuogeliais. Kas tik nebuvo bandyta – ir naminės , ekologiškos veido kaukės „iš močiutės skrynelės“, ir įvairiausių gamintojų veido prausikliai, kremai, tonikai, muiliukai, tačiau po viso to, spuogelių vis dar atsiranda. Ilgai svarsčiau, kokios galėtų būti to priežastys: netinkamas klimatas, vanduo, kuriuo kiekvieną rytą ir vakarą plaunu veidą, netinkama mityba. Atrodo jau tiek skaityta, tiek ieškota, tačiau kol kas pasprukti nuo to nepavyko. Liūdina tai, kad noras spuogelius panaikinti, skatina labai atsakingą bet kurių priemonių naudojimą, tačiau rezultato vis dar nematyti ir tai nuvilia. O taip norisi turėti lygią ir švytinčią veido odą, dėl kurios galėčiau nustoti kompleksuoti, nesibaiminti, jog artėjant svarbiam įvykiui ant kaktos būtinai išaugs rausvas ir skausmingas priešas.

Be šios turimos problemos, taip pat papasakosiu ir apie savo plaukus. Kadangi jau keletą metų juos šviesinu, pastebėjau, kad jie labiau skilinėja, o plaukų galiukai atrodo išsausėję. Stengiuosi juos lepinti įvairiomis plaukų kaukėmis, per daug nevarginti karštomis procedūromis, tačiau vis dar neatradau jokios priemonės, kuriai mano plaukučiai paklustų ir atrodytų sveiki bei žvilgantys.

Ne, o be visų grožio problemėlių, gyvenimo ritmas taip pat nelepina. Didelis tempas darbe, neseniai pakitusi gyvenamoji vieta, šokių treniruotės... Nori nenori namuose praleidi nedaug laiko, tad norisi jaukumo, kuo didesnio poilsio ir atsipalaidavimo. Kad tokioje harmonijoje pailsėtų ir siela ir kūnas. J

 

...
Paskutinį kartą redaguota

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.