Atsiliepimai

Brigita S.

Brigita S.

Vardas: Brigita
Amžius: 26 metai
Užsiėmimas: Darbas ofise
Odos tipas: normalus

Mano patirtis su „Žiedės“ kosmetika

Parašė

Apibendrinant visą gražią beveik dviejų mėnesių draugystės su „Žiede“ patirtį, galiu pasakyti, jog šia produkcija likau išties patenkinta, na, o toms, kurios taip pat susigundė ją išbandyti, galiu patarti – išbandykite tikrai nesigailėsite.

 Šio projekto metu išbandžiau 5 „Žiedės“ produktus:

  1. Jei reikėtų sudaryti išbandytų „Žiedės“ produktų TOP 5, pirmą vietą neabejotinai skirčiau Veido kremui jaunatviškai probleminei odai.  Labiausiai man patiko jo konsistencija – ne per riebus, ne per skystas, o tepti reikia labai ploną sluoksnį.
  2. Taip pat projekto metu išbandžiau Bekvapį veido kremą ypatingai jautriai odai. Nustebsite, bet nors vadinasi „bekvapis“, jis labai maloniai kvepia. Patarčiau kremą tepti ant drėgnos odos, pastebėjau, jog tuomet jis ypatingai gerai įsigeria.
  3. „Žiedės“ rankų kremas – nepamainoma pagalba šiuo žvarbiu metu. Sausa, skilinėjanti, vitaminų pritrūkusi oda bus puikiai pamaitinta ir sudrėkinta. Tiesa, jis turi specifinį kvapą, kuris ne visoms gali patikti, bet tai ir sukuria gydomąjį poveikį, o aš asmeniškai jį jaučiu tik kelias akimirkas.
  4. Aliejus – kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams taip pat puiki pagalba toms, kurios nori greitai ir efektyviai atgaivinti nuo plaukų dažymo, garbanojimo, lako purškimo ir kitokių aplinkos veiksnių pavargusius plaukus. Ir tam reikės skirti vos porą dienų per mėnesį.
  5. Naujausias  produktas, kurį išbandžiau ir tikrai nepasigailėjau – „Žiedės“ muiliukas „Gaivuma“. Puikus  kvapas ir dar geresnis pojūtis išsimaudžius. Įdomiausia tai, kad jis putoja daug labiau negu įprastas muilas. Tik pasirūpinkite, kad jis būtų paliktas sausoje vietoje, antraip – labai greit ištirps J
Paskutinį kartą redaguota

Muiliukas „Gaivuma“

Parašė

Šiandien pirma diena, kuomet išbandžiau „Žiedės“ naują gaminį – muiliuką „Gaivuma“. Galiu tik pasidžiaugti – puikus citrusinių vaisių kvapas, susipinantis su kažkuo panašiu į cinamoną. Jis net atrodo, kaip tie muilai, kuriuos galima nusipirkti, paprašius „atpjauti gabalėlį“. :) Likau nustebinta, nes, priešingai negu daugelis muilų, šis muiliukas nedžiovina odos ir po rytinių maudynių ant kūno ilgai išliko šio muilo kvapas. Instrukcijoje nurodoma, kad juo galima trinkti plaukus, tad manau nieko neprarasiu išbandžiusi ir tai. :)

Paskutinį kartą redaguota

Naudingas susitikimas

Parašė

„Žiedė“ man suteikia ne tik progą tapti gražesne, bet ir pasisemti žinių kosmetikos srityje. Galiu pasidžiaugti, jog praėjusią savaitę turėjau progą gyvai pamatyti visas merginas, taip pat kaip ir aš, pasakojančias šiame blog‘e savo įspūdžius apie „Žiedę“. Taigi šiame susitikime ne tik pamatėme ir išgirdome viena kitą, bet ir išklausėme trumpos paskaitos apie aromaterapiją. Va čia aš ir sužinojau, kad „Žiedės“ produktai yra universalūs. Ir jeigu Jums kremuko negaila, galite tepti juo viską, net ir plaukus, formuojant šukuoseną. Žinoma, nuoširdžiai tikiuosi, kad jo poveikis bus kitoks, negu, pavyzdžiui, saldinto vandens. Toms, kurios nesuprato apie ką kalbu, paaiškinu: tais dinozaurų laikais, kai dar ėjau į kokią 7 klasę ir žiauriai norėjau garbanotų plaukų, mano mama buvo nusprendusi, kad plaukų fiksavimo priemonės (lakai, želė, putos ir pan.) „sugadins“ mano plaukus, dėl to prieš juos garbanojant, sutepdavo plaukus alumi arba cukrumi, ištirpintu vandenyje. Nors ir veiksmingas, bet labai jau vandališkas būdas formuoti šukuoseną, nes pastoviai vaikštai sulipusiais plaukais, o jei sugalvoji perbraukti ranka per plaukus – dar ir saldžiais pirštais. :)

Prisipažįstu, kremu plaukų dar netepiau, nors... kadangi plaukų lako jau mažai beliko, o atėjusi į parduotuvę amžinai pamirštu, ką privalau nusipirkti, manau, kad ne už kalnų ta diena, kai šukuoseną formuosiu su veido kremais. :)

Tos pačios aromaterapinės paskaitos metu aptarėme ir kai kurioms merginoms kylančią problemą – naudojant ekologiškos kosmetikos veido kremus pirmąsias kelias dienas pasirodančius spuogus. Tfu tfu tfu per kairį petį, bet man kol kas viskas gerai. Veido kremą jaunatviškai probleminei odai naudoju kasdien ryte po dušo. Iš tikrųjų laukiu to efekto, kuris turėtų atsirasti maždaug po 3 savaičių nepertraukiamo kremo naudojimo, tad kai išgražėsiu, būtinai pranešiu. :)

 

Paskutinį kartą redaguota

3 blogas. Kaip atgaivinti pavargusius plaukus

Parašė

Sveiki,

Šiandien papasakosiu įspūdžius, susipažinus su „Žiedės“ aliejumi-kauke sausiems ir pažeistiems plaukams.

Visų pirma, turiu patarimą toms, kurios mano, jog visai neprošal būtų išbandyti „Žiedės“ kosmetiką, bet perskaičiusios pavadinimą, supranta, jog šie produktai skirti tik itin daug problemų turinčioms merginoms bei moterims – šiukštu ne! Produktus gali naudoti ir visiškai sveikus plaukus turinčios merginos, kurios tiesiog rūpinasi savo išvaizda.  Bent jau aš manau, kad turėti visiškai švarią odą ir sveikus plaukus galima tik nebent gyvenant kažkur girių glūdumoje, o visais kitais kasdieniais atvejais, mūsų plaukus veikia tokie faktoriai kaip oras (ypač tuomet, kai skėtį pamiršti, o kepurės neturi, nes ji visad gadina šukuoseną), plaukų dažai, įvairaus tipo žnyplės (tiesinimui ir (arba) garbanojimui), na ir, be abejo, mūsų amžinas palydovas – stresas. Aišku, jeigu vyro namie nėra, pastarasis mano įvardytas faktorius irgi neegzistuoja. :)

Bet kokiu atveju, vienas iš veiksmingiausių būdų atgaivinti plaukus (net ir ne labai pažeistus) bei priversti juos blizgėti – tepti aliejais. Išbandžiusi „Žiedės“ aliejų-kaukę sausiems ir pažeistiems plaukams, rezultatu likau patenkinta visų pirma dėl to, kad jis pakankamai lengvai nusiplauna, t. y. nėra toks klampus, kaip, pavyzdžiui, ricina. Instrukcijoje rekomenduojama aliejumi ištepti drėgnus plaukus ir užsidėjus rankšluostį palaikyti bent dvi valandas, o paskui kruopščiai nuplauti. Prisipažinsiu, tiek ilgai su rankšluosčiu ant galvos neištvėriau. Ir apskritai, atradau savo būdą, kaip naudoti pastarąjį „Žiedės“ serumą plaukams. Ryte išsiplovusi galvą, dar šlapius plaukus ištepu serumu, kad jie tiesiog lengviau išsišukuotų, blizgėtų, ir paslėptų tuos nepaklusnius viršugalvyje augančius naujus plaukus. Ir viskas. Galite plaukus džiovinti, garbanoti ar kitaip formuoti, arba tiesiog, kaip tai dažniausiai būna, tekinos šlapia galva lėkti į darbą. Tik būkite atsargios – vis tik už lango nebe vasara. :)

 

Paskutinį kartą redaguota

2 blogas. Pirmoji savaitė su „Žiede“

Parašė

Kadangi labai nekantravau, „Žiedės“ dovanų rinkinuką pasiėmiau dar praėjusį penktadienį ir tą patį vakarą pasinėriau į savo naminį SPA ritualą. Kosmetika apskritai veiksmingiausia tada, kai tepama ant švarios odos, taigi po ilgos ir sunkios darbo savaitės atsigavusi vandens procedūromis, nusprendžiau išbandyti pirmąją priemonę – veido kremą jaunatviškai probleminei odai. Visų pirma, likau nustebinta jo kvapo. Nežinau, kaip kitoms, bet man asmeniškai kosmetikos priemonės, kurios kvepia kramtomąja guma, braškėmis, vanile, levandomis ar persikais, kažkodėl pasitikėjimo nekelia, t. y. primena kažkokį kičą. Tuo tarpu „Žiedės“ kremo kvapas mane nustebino savo natūralumu – jauti lyg kažkokias būtent lietuviškas žoleles, lyg ir vaistų kvapą, bet jis išties malonus.

Antra mano išbandyto „Žiedės“ kremo jaunatviškai probleminei odai puiki savybė – jo (ne)riebumas. Labai nemėgstu veido kremų, kuriais pasitepus, turi pusdienį vaikščioti blizgančiu veidu, nes jie paprasčiausiai nesusigeria į odą. Ir ne tik kad nesusigeria – dar ir neleidžia odai kvėpuoti. Pastebėjau, jog „Žiedės“ veido kremas jaunatviškai probleminei odai kaip tik labai greit įsigėrė į veidą ir, beje, puikiai jį sudrėkino. Tai pamačiau po pramogų vandens parke, kur, be abejonės, chloras palieka žymes ant mūsų kūnų ir veidų. Tikriausiai ir Jums pažįstamas jausmas, kuomet po maudynių baseine, oda taip išdžiūna, kad net ima „traukti“. Net nustebau, kaip greit „Žiedės“ kremas sudrėkino po baseino išsausėjusią ir pradėjusią pleiskanoti veido odą. 

Na, o kad jau kremukų gavau ne vieną, per šią savaitę išbandžiau taip pat ir bekvapį veido kremą ypatingai jautriai odai. Kadangi soliariume, kuriame lankausi, neseniai buvo pakeistos lempos, ir aš, aišku, iš to lietuviško godumo nuėjau į tą, kuris geriausiai „ima“, kad per tas pačias 10 minučių gaučiau dvigubą efektą. Aš žinoma jį ir gavau – visą vakarą sėdėjau raudona kaip krabas. Ir tuomet iš tikrųjų sąmoningai pasitepiau būtent „Žiedės“ bekvapiu kremu, skirtu veidui, kad pažiūrėčiau, ar jis tikrai padės sudirgusiai odai. Nepatikėsite, bet po geros valandos raudonio nebeliko nei lašo – nors imk ir vėl eik degintis.

Paskutinį kartą redaguota

1 blogas. Apie mano naudojamą kosmetiką

Parašė

Sveiki, esu Brigita. Visų pirma, dėkoju tiems, kurie suteikė man galimybę dalyvauti šiame projekte.

Trumpai apie save galėčiau pasakyti, jog esu energinga ir pastaruoju metu turiu išties daug darbinės veiklos - dėstau paskaitas, laisvalaikiu darbuojuosi radijo eteryje, na o didžiausią laiko dalį praleidžiu būdama aplinkosaugininkų teisininke. Dažnai juokaujame, kad mes saugom gamtą, dėl to ji mums taip pat dosniai atsilygina :)

Ir išties, kalbant tiek apie mitybą, aprangą bei apie kosmetiką, pastaruoju metu prioritetą teikiu natūralumui.  Kosmetikos srityje esu išbandžiusi galybę liaudies medicinos būdų, pavyzdžiui dantų balinimui renkuosi cinamono ir citrinų rūgšties arba valgomosios sodos mišinį, blakstienų ir plaukų stiprinimui - ricinos aliejų su citrina, veidui atgaivinti naudodavau trintą agurką, obuolius ir pan. Vis dėlto, ne viskas, ką mums pataria senolių išmintis yra veiksminga. Gal tai sąlygoja tai, kad šiuo metu gyvename pasaulyje, kur mūsų odą ir plaukus veikia kur kas daugiau pašalinių veiksnių, negu, pavyzdžiui, prieš šimtmetį. Būtent dėl to, manau, kad gydomoji, arba natūralioji, kosmetika, specialiai sukurta farmacininkų, gali iš tikrųjų padėti išspręsti problemas natūraliu būdu.

Prisipažinsiu, iki šiol dar nesu bandžiusi "Žiedės" kosmetikos, bet viliuosi, kad tai padariusi, liksiu patenkinta rezultatais.

Iš "Žiedės" kosmetikos linijos labai norėčiau išbandyti veido kremą jaunatviškai probleminei odai, o taip pat bekvapį vediko kremą ypatingai jautriai odai. Mano veido oda yra iš prigimties riebi, tačiau šaltuoju metų laiku, kuomet lauke speigas, patalpose - karštis ir net džiovinimas (kai patalpos šildomos kondicionieriumi), ji pasidaro tarsi mišraus tipo: pleiskanoja, atsiranda spuogai ir pan. Taip pat šaltuoju metų laiku išnaudoju ypatingai daug rankų kremo. Tik pasitepus kremu, rankos tarsi sugeria jį visą ir vėl jaučiu sausumą, tad norėčiau išbandyti taip pat ir "Žiedės" rankų kremą.

...
Paskutinį kartą redaguota

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.