Atsiliepimai

Parašė

Mano komentarai apie ,,Žiedės" produkciją

Labai džiaugiausi gavusi galimybę išbandyti ,,Žiedės" naują kosmetikos liniją, kadangi iki šiol nebuvau dalyvavusi jokiose panašiose akcijose. Smagu, kai apie kosmetikos gamybos procesą pasakoja patys kosmetikos kūrėjai ir idėjos sumanytojai :) O smagiausia, kad su profesionalų pagalba suradau savo veido odai tinkančius ir patinkančius produktus, kuriuos tikrai verta rekomenduoti draugėms :) Be to, ir mano išrankiam bei kvapams jautriam vyrui veido kremai įtiko :) Solidus juodos - baltos spalvos dizainas su lietuviškos gamtos augalų motyvų ornamentika, natūralus kremų ir aliejų kvapas neabejotinai verčia pamėgti tikrus dalykus :)

 

  •  Produktai:

Labiausiai iš išbandytų produktų įsimylėjau serumą nuo raukšlių. Naudoju veidui po maudynių, puikiai susigeria pasitepus, nėra blizgesio. Serumas malonaus, lengvo kvapo, nesukėlė jokio nemalonaus poveikio veido odai. Pipete - dozatoriumi lengvai ant veido paskirstomas reikiamas kiekis.

 

Anksčiau veido odai naudodavau tik vienos rūšies kremą ir maniau, kad vieno jo pilnai užtenka. Išbandžiau jaunatviškos probleminės ir jautrios odos kremukus atskiroms veido sritims taip pat likau patenkinta pojūčiais:) Aišku, reikėjo laiko odai prisitaikyti, ji šiek tiek ,,spyriojosi", bet iš esmės poveikiu bei rezultatu esu tikrai patenkinta.

 

Ypatingai jautrios odos kremu lepinu paakių odą. Žiemos metu problemų kėlė odos pleiskanojimas, šerpetojimas, ,,Žiedės" kremų ir serumo kompleksas puikiai išsprendė šaltojo sezono keliamus odos nemalonumus :)

 

Išbandžiau ir greipfruto kvapo muiliuką. Muilas labai gaiviai kvepia, gerai, po jo oda tampa labai švelni.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 rugpjūčio 17 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.