Apie mus

Žiniomis pagrįstas grožis

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

Ją sukūrėme mes, profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Pasitelkę savo ilgametę patirtį, sukauptą gaminant individualias kosmetikos priemones, nusprendėme pasidalyti savo idėjomis su jumis, ir pristatyti unikalią rankų darbo kosmetikos liniją. Ir mums pavyko.

 

ŽIEDĖ yra veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys.

Mes labai gerai žinome, su kokiomis kosmetinėmis problemomis, dažniausiai susiduriama. Įsigilinę į šias problemas ir išsiaiškinę jūsų lūkesčius, pradėjome ieškoti geriausių sprendimų. Tvirtai nutarėme, kad kosmetiką gaminsime naudodami natūralias, ekologiškas veikliąsias medžiagas ir eterinius aliejus, padedančius puoselėti odos ir plaukų grožį.

 

 

 

Kviečiame išbandyti kosmetiką ŽIEDĖ

 

Kad ir kurį mūsų gaminį pasirinksite, garantuojame – jūs pasirinksite sveiką ir veiksmingą, tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų pagamintą priemonę, tinkamą būtent jums. Esame tikri, kad ŽIEDĖ jums patiks. Juk viskas, ką darome su meile, virsta tikru grožiu. 

Prekių ženklu ŽIEDĖ pažymėti gaminiai skirti konkrečioms odos problemoms spręsti. Taip pat siūlome išbandyti įvairių eterinių aliejų mišinių, padedančių gerai jaustis, gražiai atrodyti ir apsisaugoti nuo ligų. Eteriniai aliejai kuria namų atmosferą, gali būti naudojami kūno masažui. Drąsiai rekomenduojame jums ir įvairių augalų aliejus, puoselėjančius odą bei plaukus.

 

Didžiuojamės, kad ŽIEDĖ buvo apdovanota „Lietuvos metų gaminiu“ medaliais

„Lietuvos metų gaminiai 2014“:
· kremas brandžiai odai ŽIEDĖ – aukso medalis;
· serumas nuo raukšlių ŽIEDĖ – sidabro medalis.

 

„Lietuvos metų gaminiai 2015“:
· paakių kremas ŽIEDĖ su šilku – aukso medalis;
· natūralus kremas ŽIEDĖ, apsaugantis nuo vabzdžių, sidabro medalis.

 

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų įvertinimą! 

KOKYBĖS TELEFONAS 8 682 25 762

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.